Hakkımızda

Hakkımızda

ll

1. Merhaba, biz Marocm'uz ve hoş geldiniz! Sizi burada ağırladığımız için mutluyuz ve umarız konaklamanızın keyfini çıkarırsınız. ' Biz ', ' biz ' veya ' elmanawy ' dediğimizde, biz buyuz ve  El-Manawy  sitelerinin sahibi ve işletmecisiyiz.

2. Envato'nun dijital pazaryerlerinden oluşan ekosistemi, dünya çapında milyonlarca insanın yaratıcı olmasına ve çevrimiçi para kazanmasına yardımcı olur. Bir hesap oluşturduğunuzda ve bu şartları kabul   ettiğinizde topluluğumuzun bir üyesi olursunuz.  Envato Market sitelerinde bulunanlar gibi ürünleri alıp satmanıza ve diğer ilgili işlemleri yapmanıza olanak  sağlayacak. Envato Market'ten  Misafir olarak da ürün satın alabilirsiniz .

3. Envato Market siteleri, üyelerin web sitesi temaları, prodüksiyon müziği, hareketli grafik proje dosyaları, yazılım kodu, vektörler, resimler ve çok daha fazlası gibi dijital öğeleri kullanmak için lisans alıp satmasına olanak tanıyan platformlardır. Envato Market'te alıcılar ve yazarlar (satıcılar) birbirleriyle doğrudan işlem yapar ve işlemlerin gerçekleşmesine izin verecek platformu sağlarız. Envato Makret hesabınız varsa, tüm işlemler üyenizin Envato Market aracılığıyla yazarlara (  alıcı olarak ) ve alıcılar tarafından Envato Market aracılığıyla size (  yazar olarak ) yapılan ödemelerin kaydedildiği üye ekstresine kaydedilir. Konuk olarak ürün satın alırsanız, bu ödemelerin ayrıntıları size e-posta ile gönderilecektir.

4. Envato Market'teki ürünler bize değil yazarlara aittir. Envato Market'teki ürünler yazarın talimatıyla yüklenir. Bir platform sağlıyoruz; öğelerin sahipliğini almıyoruz.

5. Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, bu şartlarda belirtilen temel kurallara uymayı kabul etmektesiniz, bu nedenle lütfen bunları okuyup anlayın. Şartları kabul etmezseniz üzülürüz, ancak Envato Market sitelerinde bulunmanız ve bunları kullanmanız bu şartlara,  Gizlilik Politikasına  ve  Kabul Edilebilir Şartlara bağlı olmayı kabul etmenize bağlı olduğundan ayrılmanız gerekecektir.  Üye olsanız da olmasanız da Politika'yı kullanın .

Göz atma ve üyelik nasıl çalışır?

6. Browsing: You need to be 13 years or over to browse the Envato Market sites. We don’t knowingly collect any information from anyone aged 13 or under. When browsing the sites you agree to follow our guidelines or instructions and keep in mind that these terms apply to any use of our Envato Market sites whether or not you’re a member.

Membership

7. Age: You need to be 18 years or over to become a member or to buy items as a Guest. If you’re under 18 you will need to get a parent or guardian to buy items as a Guest or use the account of a parent or legal guardian who is at least 18 years of age, with their permission, and this adult will be responsible for all your activities.

8. Envato Account: Membership is free. When you become a member you get an Envato Market account that is accessible from any of our Envato Market sites (and is also your Envato account for other Envato services). Your membership will allow you to ‘buy’ (license) items from authors, participate in our online forums, and generally contribute to our ecosystem of Envato Market sites that help people get creative. Membership also gives you the opportunity to become an author (see section 30 – Becoming an Author) or earn referral income (see section 10 – Referrals).

9. Guest Checkout: You may purchase an item from any of our Envato Market sites as a Guest. Unless otherwise stated, these terms and conditions apply to Guests in the same way they apply to buyers who have an Envato Market account. Guests don’t receive an Envato Market account, but can of course register for one at any time. If you buy items as a Guest, your access to our ecosystem will be limited.

10.  Sizin sorumluluğunuz : Bize verdiğiniz bilgilerin gerçek, doğru ve eksiksiz olduğuna ve bir Envato Market hesabına kaydolursanız hesap bilgilerinizi (geçerli bir e-posta adresi dahil) güncel tutacağınıza söz veriyorsunuz. Üyeliğiniz devredilemez. Bir Envato Market hesabınız varsa, kullanıcı adınız ve şifrenizle bağlantılı olarak gerçekleşen her türlü etkinlik de dahil olmak üzere Envato Market sitelerinin her türlü kullanımından siz sorumlusunuz, bu nedenle şifrenizi güvende tutun ve başka birinin kullanıcı adınızı veya şifrenizi kullanmasına izin vermeyin. . Parolanızın yetkisiz bir şekilde kullanıldığını veya herhangi bir güvenlik ihlali olduğunu fark ederseniz, hemen bize bildirmeniz gerekir.

Bülten

Yeni tarifler hakkında e-posta güncellemeleri almak için kaydolun.